KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351129

nr 1335 1129

Eila Juntunen

(f. 1933), Finland

Oljemålning, "Hösten i Lekparken, Signerad. Olja på duk, 38x45,5

Eila Juntunen, finländsk bildkonstnär född 1933.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:16:48

25/6 00:02:38 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Eila Juntunen

Läs mer om Eila Juntunen